Aerosol DispenseriYaşayış və iş sahələrinin hava keyfiyyətini yaxşılaşdıra, havanı avtomatik təmizləyə və ətir əlavə edə bilən bir cihazdır. Havadakı müxtəlif qoxuları aradan qaldıra, insan bədəni üçün zərərsiz olan qapalı havanın ətrini sterilizasiya edə və daim saxlaya bilər. Ədviyyatlar təbii bitkilərdən çıxarılır. Təbii ətirlər təravətləndirici və təravətləndirici təsirə malikdir. Tualet, otel, ofis, iclas otağı, vanna otağı və s. üçün xoş qoxunu artırmaq üçün aerozol doldurma üçün istifadə olunur.
| Məhsul nömrəsi: | ADS01 |
| Məhsul Ölçüsü: | 212x90x90 mm |
| Rəng: | Ağ |
| Material: | PP |
| Məhsul Çəkisi: | 185 q |
| Aralıq Vaxt: | 5/15/30 dəqiqə (tənzimlənən) |
| Enerji təchizatı: | 2 ədəd AA batareya (daxil deyil) |
| Doza: | 0.1 ml |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü |
| Uyğun Aerosol Tutumu: | 300 ml |
| Uyğun Aerosol Ölçüsü (H x Diametr): | Təxminən 14 x 6.5 sm |
| Tətbiq: | ev vanna otağı, ictimai tualet, otel, restoran və daha çox |
| Paketə daxildir:: | 1 x AvtomatikAerosol Dispenseri(batareya və aerozol daxil deyil) |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Qablaşdırma: | 24 ədəd/karton, təhlükəsiz qablaşdırma |
| Karton Ölçüsü: | 50X38X22 sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 4.39/4.98 kq |
ŞirkətSabun dispenserlərinin QC prosesi
1. Xammalın və ehtiyat hissələrin yoxlanılması, 100% keçid
2. İstehsal prosesinin yoxlanılması, 100% keçid
3. Hazır məhsulların, məsələn, enerji təchizatı, temperaturun kalibrlənməsi və ölçülməsi, nasos funksiyası və s. sınağı, 100% keçid
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd, Çinin Shenzhen şəhərində yerləşən təcrübəli bir istehsalçıdır, qabaqcıl istehsal maşınları, təcrübəli Ar-Ge komandası, 3000-dən çox ərazini əhatə edən bir fabrikdir və əsasən müxtəlif əl təmizləyici dispenserləri istehsal edirik.
Sabun dispenserlərimiz temperatur ölçmələri ilə və ya ölçmədən otel, ev, ofis, məktəb, ticarət mərkəzi və s. kimi müxtəlif tətbiqlərə malikdir və masaüstünə, divara və ya ştativə yerləşdirilə bilər və CE, RoHs, FCC kimi bir çox patent və sertifikat əldə edə bilər.
Biz yalnız məhsullar təklif etmirik, həm də müştərilərin tələblərinə uyğun olaraq qısa, tam və fərdi dizaynlar təqdim edirik. Bizim peşəkar QC komandamız var və bütün məhsulların göndərilmədən əvvəl AQL meyarlarına əsasən yoxlanılmasını təmin edirik.
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.