Video
Xüsusiyyət
| Məhsul nömrəsi: | F1303 Paslanmayan Polad |
| Məhsul Ölçüsü: | 120x120x260 mm |
| Rəng: | Ağ |
| Tutum: | 1000 ml |
| Material: | Paslanmayan Polad |
| Şüşə: | Doldurula bilən |
| Məhsul Çəkisi: | 1.25 kq |
| Güc: | 4*C ölçülü batareya və ya 110V/220V adapter |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış/Döşəmə dayağı |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Nasos Dozası: | 1-Maye Pompa: Hər Dəfə 1 ml |
| 2-Köpük Pompası: Hər Dəfə 0.8ml | |
| 3-Püskürtmə Pompası: Hər Dəfə 0.8 ml | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Qablaşdırma: | 1 ədəd/qəhvəyi qutu; 15 ədəd/karton |
| Karton Ölçüsü: | 65.5X41X29cm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 19.50/20.50 kq |
Qablaşdırma siyahısı:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Əl ilə x1
Dəstəkləyici toka x1
Divara bərkidici vintlər x2
Tətbiq:
Siweiyi avtomatik toxunuşsuz sabun dispenseri evdə, ofisdə, oteldə, ticarət mərkəzində, məktəbdə, xəstəxanada və s. əl dezinfeksiyası üçün geniş istifadə olunur, fərdi və ictimai istifadə üçün mövcuddur.
Tez-tez verilən suallar
S: Keyfiyyətə zəmanət verilirmi?
A: 10 ildən çox istehsal və satış təcrübəmiz var və bütün məhsullar 12 aylıq zəmanətə malikdir.
S: Sifariş verməzdən əvvəl yalnız sınaq üçün nümunələr sifariş edə bilərikmi?
A: Əlbəttə, nümunə sifarişi bizim üçün məqbuldur.
S: Hansı ödəniş üsulunu qəbul edirsiniz?
A: Standart şərtlər: əvvəlcədən T/T. Böyük məbləğ: göründüyü zaman L/C.
Nümunə haqları kimi az miqdarda: Paypal və Western Union.
S: Malları adətən necə göndərirsiniz? Və çatdırılma nə qədər çəkir?
A: Nümunə və kiçik sifarişlər üçün ekspress vasitəsilə, adətən 3-5 gün çəkir. Böyük sifarişlər üçün, təcili ehtiyacınız varsa, malları hava yolu ilə göndərə bilərik. Yükə qənaət etmək istəyirsinizsə, təyinat yerinizdən asılı olaraq təxminən 30-50 gün çəkərək onları dəniz yolu ilə göndərə bilərik.
S: OEM və ODM qəbul edirsinizmi?
A: Bəli, məhsulları, etiketləri, paketi fərdiləşdirə bilərik.
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.