Video
Xüsusiyyətlər:
Uzaq məsafədən temperatur ölçmə: içərisində yüksək keyfiyyətli sensor olan K9 Pro F maye sabun termometri sabun dispenseri 3 m-ə qədər temperaturu izləyə bilər, məktəb, otel, xəstəxana, ticarət mərkəzi və s. kimi ictimai yerlərdə istifadə üçün çox uyğundur.
Divara quraşdırılmış stil: divara quraşdırılan avtomatik dezinfeksiyaedici dispenser tezgahın səthini dağınıq və təmiz saxlamaqda yaxşı işləyir.
Batareya ilə işləyir və təkrar doldurula bilər: bu spirt sabunu dispenseri AA və ya 18650 batareyaları ilə işləyir və həmçinin adapterlə də təchiz edilə bilər. (Şarj adapteri və batareyalarla təchiz olunmayıb).
Rahat və Gigiyenik: avtomatik sabun dispenserini işə salmaq üçün əlinizi sensorun altına qoyun, sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur. Əllərin və alnın temperaturunu eyni vaxtda ölçür.


| Məhsul nömrəsi: | K9 Pro F |
| Məhsul Ölçüsü: | 121.7×131.5×302 mm |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 1200 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 3m |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| Qablaşdırma: | 1 ədəd/rəngli qutu; 9 ədəd/karton |
| Rəng qutusuna daxildir: | Dispenser x1USB kabeli x1Əl ilə idarə olunan x1Dəstəkləyici toka x1Divara bərkidilən vintlər x2Damcı qabı x1Qani x1Arxa qapaq qabı x1Karton miqdarı: 9 ədəd/kartonƏsas qutunun ölçüsü: 49x495x35 smÇəki: 11,6 kq/Karton Qeyd: Batareyalar və USB adapter paketə daxil deyil |
| Rəng Qutusu Ölçüsü: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton Ölçüsü: | 49x495x35sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 9.45/11.60 kq |
| Məhsul nömrəsi: | K9 Pro F |
| Məhsul Ölçüsü: | 121.7×131.5×302 mm |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 1200 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 3m |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| Qablaşdırma: | 1 ədəd/rəngli qutu; 9 ədəd/karton |
| Rəng qutusuna daxildir: | Dispenser x1USB kabeli x1Əl ilə idarə olunan x1Dəstəkləyici toka x1Divara bərkidilən vintlər x2Damcı qabı x1Qani x1Arxa qapaq qabı x1Karton miqdarı: 9 ədəd/kartonƏsas qutunun ölçüsü: 49x495x35 smÇəki: 11,6 kq/Karton Qeyd: Batareyalar və USB adapter paketə daxil deyil |
| Rəng Qutusu Ölçüsü: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton Ölçüsü: | 49x495x35sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 9.45/11.60 kq |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.