Böyük tutum: bu avtomatik əl təmizləyici dispenser 1000 ml böyük tutuma malikdir, müxtəlif dezinfeksiyaedici mayelərin və əl təmizləyicilərinin istifadəsi üçün uyğundur, gündəlik istifadə və peşəkar istifadə üçün, ev, otellər, xəstəxanalar və ya digər ictimai yerlər üçün idealdır.
Rahat və Gigiyenik: sabun dispenserini işə salmaq üçün əlinizi sensorun altına qoyun, sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur.

| Məhsul nömrəsi: | Döşəmə dayağı ilə F1307 |
| Sabun Dispenserinin Ölçüsü: | 120x120x260 mm |
| Sabun Dağıtımının Rəngi: | Ağ |
| Sabun Dağıtma Tutumu: | 1000 ml |
| Sabun Dağıtım Materialı: | 100% Virgin ABS Mühəndislik Plastiki |
| Sabun Paketi Şüşəsi: | Doldurula bilən |
| Sabun Dispenserinin Çəkisi: | 0.90 kq |
| Güc: | 4*C ölçülü batareya və ya 110V/220V adapter |
| Döşəmə Stendi: | Qabın materialı: Toz örtüklü metal Boru materialı: Toz örtüklü alüminium Stendin əsas materialı: Toz örtüklü polad |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| İstifadə Dozası: | 1-Maye Pompa: Hər Dəfə 1 ml |
| 2-Köpük Pompası: Hər Dəfə 0.8ml | |
| 3-Püskürtmə Pompası: Hər Dəfə 0.8 ml | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Qablaşdırma: | 1 dəst/karton |
| Karton Ölçüsü: | 36X34X20 sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 5.6/6.2 kq |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.