Böyük tutum: bu avtomatik əl təmizləyici dispenser 1200 ml böyük tutuma malikdir, müxtəlif dezinfeksiyaedici mayelərin və əl təmizləyicilərinin istifadəsi üçün uyğundur, gündəlik istifadə və peşəkar istifadə üçün, ev, otellər, xəstəxanalar və ya digər ictimai yerlər üçün idealdır.
Rahat və Gigiyenik: sabun dispenserini işə salmaq üçün əlinizi sensorun altına qoyun, sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur.
Avtomatik sensorla idarə olunur: toxunuşsuz əl dezinfeksiya maşını əl dezinfeksiyaedicisini və ya spirti buxarlandırmaq və spreyi avtomatik dozada təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da əllərin tez və asan dezinfeksiya edilməsinə imkan verir və çarpaz çirklənməni aradan qaldırır, optimal əl gigiyenasına nail olur.


| Məhsul nömrəsi: | K9 Pro İkiqat |
| Məhsul Ölçüsü: | 121.7×131.5×302 mm |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 1200 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 2-10 sm |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| K9 Pro İkiqat Paket: | 1 ədəd/rəngli qutu; 9 ədəd/karton |
| Bir rəng qutusuna daxildir: 1x dispenser, 1x damcı qabı, 1x dərslik, 1x USB kabeli, 2x divar vintləri. | |
| 15.5×15.5×31.5sm | |
| 49x495x35sm | |
| 9.45/11.60 kq | |
| Döşəmə Stendi Paketi: | 1 ədəd/qəhvəyi qutu; 6 ədəd/karton |
| 62X22X36sm | |
| 21/22 kq | |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.