Avtomatik sensorla idarə olunur: toxunuşsuz əl dezinfeksiya maşını əl dezinfeksiyaedicisini və ya spirti buxarlandırmaq və spreyi avtomatik dozada təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da tez və asan əl dezinfeksiyasına imkan verir və optimal əl gigiyenasına nail olur.
Rahat və Gigiyenik: sabun dispenserini işə salmaq üçün əlinizi sensorun altına qoyun, sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur.


| Məhsul nömrəsi: | F18 |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 350 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 2-10 sm |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| İşləmə temperaturu: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən (37.3-39℃) |
| Güc: | AA batareya, 18650 batareya, C tipli elektrik |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| F18 Paketi: | 1 ədəd/rəngli qutu; 12 ədəd/karton |
| Bir rəng qutusuna daxildir: 1x dispenser, 1x damcı qabı, 1x dərslik, 1x USB kabeli, 2x divar vintləri. | |
| 14x14x30sm | |
| 57×44.5×30.5sm | |
| 9.80/12.90 kq | |
| Tripod Paketi: | 1 ədəd/qəhvəyi qutu; 20 ədəd/karton |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5 kq | |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.