Avtomatik sensorla idarə olunur: toxunuşsuz əl dezinfeksiya maşını üçün nəzərdə tutulmuşdurdumanlıqlarəl dezinfeksiyaedici və ya spirt istifadə edin və spreyi avtomatik dozada təmin edin ki, bu da əllərin tez və asan dezinfeksiya edilməsinə və əldə edilməsinə imkan veriresoptimal əl gigiyenası.
Rahat və gigiyenik:jSabun dispenserini işə salmaq üçün sadəcə əlinizi sensorun altına qoymaqla sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur.






| Məhsul nömrəsi: | F12 |
| Məhsul Ölçüsü: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 1000 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 2-10 sm |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| İşləmə temperaturu: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən (37.3-39℃) |
| Güc: | AA batareya, 18650 batareya, C tipli elektrik |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| F12 Paketi: | 1 ədəd/rəngli qutu; 12 ədəd/karton |
| Bir rəng qutusuna daxildir: 1x dispenser, 1x damcı qabı, 1x dərslik, 1x USB kabeli, 2x divar vintləri. | |
| 14x14x30sm | |
| 57×44.5×30.5sm | |
| 9.80/12.90 kq | |
| Tripod Paketi: | 1 ədəd/qəhvəyi qutu; 20 ədəd/karton |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5 kq | |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.