Xüsusiyyətlər
Avtomatik sensorla idarə olunur: toxunuşsuz əl dezinfeksiya maşını əl dezinfeksiyaedicisini və ya spirti buxarlandırmaq və spreyi avtomatik dozada təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da əllərin tez və asan dezinfeksiya edilməsinə imkan verir və çarpaz çirklənməni aradan qaldırır, optimal əl gigiyenasına nail olur.
Rahat və Gigiyenik: sabun dispenserini işə salmaq üçün əlinizi sensorun altına qoyun, sabun dispenserinə toxunmadan çarpaz infeksiyanın qarşısını effektiv şəkildə ala bilərsiniz. Ofislər, otellər, xəstəxanalar, tibb müəssisələri, məktəblər və s. kimi ictimai yerlər üçün uyğundur.
Xüsusiyyət
| Məhsul nömrəsi: | F1307 |
| Məhsul Ölçüsü: | 120x120x260 mm |
| Rəng: | Ağ |
| Tutum: | 1000 ml |
| Material: | 100% Virgin ABS Mühəndislik Plastiki |
| Şüşə: | Doldurula bilən |
| Məhsul Çəkisi: | 0.90 kq |
| Güc: | 4 ədəd C ölçülü batareyalar və ya 110V/220V adapter * Batareyalar daxil deyil |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış/Döşəmə dayağı |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| İstifadə Dozası: | 1-Maye Pompa: Hər Dəfə 1 ml |
| 2-Köpük Pompası: Hər Dəfə 0.8ml | |
| 3-Püskürtmə Pompası: Hər Dəfə 0.8 ml | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Qablaşdırma: | 1 ədəd/qəhvəyi qutu; 15 ədəd/karton |
| Karton Ölçüsü: | 65.5X41X29cm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 13.80/14.50 kq |
Qablaşdırma siyahısı:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Əl ilə x1
Divara bərkidici vintlər x2
Dəstəkləyici toka x 1
Qeyd: Batareyalar və USB adapter paketə daxil deyil
Keyfiyyətə zəmanət:
1. Hər istehsal prosesi QC komandamız tərəfindən yoxlanılır
2. Keyfiyyətə peşəkar mühəndis tərəfindən zəmanət verilir
3. CE, FCC, ROHS sertifikatları təsdiqlənib və özünəməxsus patentlərə malikdir
Müştəri Xidmətləri
1. Məhsullarımız və ya qiymətimizlə bağlı sorğunuz 24 saat ərzində cavablandırılacaq.
2. Müştərilərimizi istehsal prosesi barədə məlumatlandırmağa və zəruri hallarda keyfiyyət yoxlamasının təşkilinə kömək etməyə davam edin.
3. Bir illik zəmanət və məsuliyyətli satış sonrası xidmət.
4. Yaxşı alış təcrübəsini təmin etmək üçün peşəkar satış və mühəndis heyəti.
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.