Siweiyi avtomatik hava ətri dispenseri, proqramlaşdırılmış intervallarla avtomatik olaraq aerozol spreyləri paylayan standart ölçülü, batareya ilə işləyən dispenserdir. Döşəmədən ən azı yeddi fut yuxarıda divara quraşdırıldıqda ən effektiv şəkildə işləyir.
| Məhsul nömrəsi: | ADS05 |
| Məhsul Ölçüsü: | 212x90x90 mm |
| Rəng: | Ağ |
| Material: | PP |
| Məhsul Çəkisi: | 185 q |
| Aralıq Vaxt: | 5 / 15 / 30 dəqiqə (tənzimlənən) |
| Enerji təchizatı: | 2 x AA batareyaları (daxil deyil) |
| Doza: | 0.1 ml |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü |
| Uyğun Aerosol Tutumu: | 300 ml |
| Uyğun Aerosol Ölçüsü (H x Diametr): | Təxminən 14 x 6.5 sm |
| Tətbiq: | ev vanna otağı, ictimai tualet, otel, restoran və daha çox |
| Paketə daxildir:: | 1 x Avtomatik Aerosol Dispenseri (batareya və aerozol daxil deyil) |
| Sertifikat: | CE, ROHS |
| Qablaşdırma: | 24 ədəd/karton |
| Karton Ölçüsü: | 50X38X22sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 4.39/4.98 kq |
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.