Video
Xüsusiyyət
| Məhsul nömrəsi: | K9 Pro Plus |
| Məhsul Ölçüsü: | 121.7×131.5×302 mm |
| Gərginlik: | 5V 2A |
| Tutum: | 1200 ml |
| Məsafənin ölçülməsi: | 2-10 sm |
| Səsin Həcmi: | 1-4 səviyyəli tənzimlənən |
| Doza: | 0.1-2ml tənzimlənən |
| Quraşdırma: | Divara quraşdırılmış, Masaüstü, Tripod Stend |
| Nasos növü: | Könüllü (Sprey/Damla/Köpük Nasosu) |
| Ölçmə Aralığı: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Siqnalizasiya Temperaturu: | Tənzimlənən |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dildə yayımlanır: | |
| Çin, İngilis, İspan, Yapon, Portuqal, Koreya, Alman, Fransız, Rus, İtalyan, Ərəb, Türk, Tayland, Kamboca, İndoneziya, Benqal, Hind, Vyetnam | |
| Qablaşdırma: | 1 ədəd/rəngli qutu; 9 ədəd/karton |
| Rəng qutusuna daxildir: | Dispenser x1USB kabeli x1Əl ilə x1Dəstəkləyici toka x1 Divara bərkidici vintlər x2 Damcı qabı x1 Huni x1 Arxa qapaq qabı x1 Karton miqdarı: 9 ədəd/karton Əsas qutunun ölçüsü: 49x49x36 sm Çəki: 11,6 kq/Karton Qeyd: Batareyalar və USB adapter paketə daxil deyil |
| Rəng Qutusu Ölçüsü: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton Ölçüsü: | 49x495x36sm |
| Şimal-Qərb/Qərb: | 9.45/11.60 kq |
Xüsusiyyətlər:
1. Masaüstünə, divara, ştativə yerləşdirilə bilər
2. 18 dili dəstəkləyir
3. Enerji mənbələri: USB, 4 ədəd AA və ya 2 ədəd 18650 batareya
4. Özəl patent, CE, ROHS, FCC tərəfindən təsdiqlənmişdir
5. Çoxlu nozzle: sprey, damcı, köpük
7. OEM və ODM mövcuddur


Müştəri Xidmətləri:
1. Məhsullarımız və ya qiymətimizlə bağlı sorğunuz 24 saat ərzində cavablandırılacaq.
2. Müştərilərimizi istehsal prosesi barədə məlumatlandırmağa və zəruri hallarda keyfiyyət yoxlamasının təşkilinə kömək etməyə davam edin.
3. Bir illik zəmanət və məsuliyyətli satış sonrası xidmət.
4. Yaxşı alış təcrübəsi təmin etmək üçün peşəkar satış və mühəndis heyəti.
Keyfiyyətə zəmanət:
1.Hər istehsal prosesi QC komandamız tərəfindən yoxlanılır
2. Keyfiyyət peşəkar mühəndis tərəfindən təmin edilir
3.CE, FCC, ROHS sertifikatları təsdiqlənib və özünəməxsus patentlərə malikdir
4. Bir illik zəmanət
Yarandığı gündən bəri fabrikimiz prinsipə riayət edərək birinci dünya səviyyəli məhsullar hazırlayır
Keyfiyyət birinci yerdədir. Məhsullarımız sənayedə əla nüfuz qazanıb və yeni və köhnə müştərilər arasında dəyərli etimad qazanıb.